poniedziałek, 20 lipca 2015

Coaching online jak to działa

Duży odsetek pytań jakie dostaję stanowią pytania dotyczące współpracy. Zawężając nieco temat głownie dotyczą współpracy drogą online i na jakiej zasadzie to wszystko działa?


Współpraca online to bardzo poważna decyzja dla każdej potencjalnej osoby szukającej pomocy w pracy nad swoją sylwetką. Z doświadczenie wiem że:

- Ta forma współpracy nie jest dla każdej osoby

Dlaczego?


Osoby mające swoje początki z treningami siłowymi uczą się przede wszystkim techniki wykonywanych ćwiczeń,  podstaw diety oraz suplementacji.W tym przypadku najtrafniejszą formą współpracy byłyby treningi personalne oraz spersonalizowany plan indywidualny.

Chcąc skorzystać ze współpracy online musisz pewien w 100% swojego celu, ja jako osobą prowadząca jestem w stanie pokazać Ci drogę, ale to ty musisz przez nią przejść.
Nie zjem za Ciebie 5-6 posiłków dziennie, nie pójdę za Ciebie na cieżki trening. Wskażę Ci najbardziej odpowiednią drogę do twojego celuKto może / potrzebuje skorzystać ze współpracy online?

Osoby które:
- ćwiczące dłużej (2-3 )lat nawet bez specyficznego planu
- nie mające określonego treningu diety/suplementacji
- od dłuższego czasu nie widzą zmian w swojej sylwetce
- chcą przygotować do zawodów / sesji zdjęciowej
- chcą być pewne że robią coś celowo a nie tracą czas na bezproduktywny trening


Moi podopieczni oraz przykłady ich transformacji

Proste do celu

Współpracując ze mną oprócz pełnego planu otrzymujesz pełne wsparcie merytoryczne. Twoj sukces jest teraz w dużym stopniu zależny ode mnie.
Oprócz tego chętnie:
- odpowiem na twoje pytania
- rozwieje wszelkie wątpliwość związane z planem oraz współprace metoda "know how"
 Jeśli jesteś zdeterminowany w 100% aby osiągnąć swój cel bo tylko z takimi osobami współpracuję, zapraszam do współpracy
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz