wtorek, 31 marca 2015

Głodny na redukcji?

Redukcja, jak wygrać z głodem

Każda osoba której ostatecznym celem jest porządna redukcja oraz zejście do w miare rozsądnie niskiego poziomu tluszczu doświadczy problemów związanych z niską kalorycznością.

Co prawda, rozsądnie ułożona dieta,trening oraz wysiłek tlenowy może znacząco opóźnić ten czas.Niestety im więcej chcemy od naszego organizmu tym więcej musimy poświecić w tym celu, reasumując prędzej czy później dopadnie nasz głód


Jak walczyć z głodem na redukcji? Przygotowałem dla was kilka ciekawych produktów które aktualnie stosuje i które bardzo mi pomagają trzymać się sciśle założonego planu dietetycznego.

Kakao

Dodaje je praktycznie zawsze do porannego śniadania w formie kakao-owsianki, gdy sytuacja mnie zmusi dodają je nawet do ryżu wraz ze słodzikiem.Takie połączenie gwarantuje świetny smak oraz nisko kaloryczność.Kakao ma ogromne wręcz ilości błonnika.Błonnik jak wiecie jest jedyny w swoim rodzaju ogranicza głod „puchnie” w naszym organizmie dając uczucie sytości. Po więcej informacji zapraszam do mojego artykułu nt. błonnika.


Cynamon

Świetna i smaczna przyprawa również używam jej głownie do płatków owsianych/ ryżu / jajecznicy ale co najważniejsze świetnie sprawdza się też przy omlecie.Działanie cynamonu obejmuje przedewszystkim:

-Stabilizacja poziomu cukru we krwi ( to dzieki tej właściwości ograniczamy głód)
-obniża poziom złego cholesterolu (LDL)
-zmniejsza ciśnienie krwi


Warzywa

Warzywa to również świetne źródło błonnika, są dużych rozmiarów mają bardzo mało kcal ( część osób w tym ja nie wliczają ich do kaloryczności dnia).Pełnią role zapychacza.

Warzywa ktora sa najlepsze to:
fasola zielona
kapusta pekinska
pomidor
ogorek zielony
papryka

salata lodowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz